Oficjalna strona Urzędu Miasta Zgorzelec

Polish English French German Greek Ukrainian

czech Mapa witryny

bip

Zgorzelec Nowy system gospodarki odpadami

kamery online

Konsultacje społeczne

Zagłosuj na Zgorzelec w konkursie pn. Moje ulubione miasto w Polsce

przedmiescieSerdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w konkursie/turnieju „Moje ulubione miasto w Polsce” organizowanym przez serwis Zumi.pl. Konkurs ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Aby każde miasto miało równe szanse wygrania głównej nagrody w rankingu uwzględniona jest proporcja ilości głosów do ilości mieszkańców.

Termin głosowania: od 18 października do 7 listopada 2013.

Gdzie głosować? Strona internetowa z konkursem dostępna jest tutaj, aby zagłosować na Zgorzelec należy w wyszukiwarce na stronie konkursu (szukaj miasta) wpisać "Zgorzelec" i w wyświetlonym okienku będzie możliwe oddanie głosu.

Nagroda: Kampania promocyjna zwycięskiego miasta o wartości 100 tys. złotych.

Na przełomie ostatnich lat nasze miasto wypiękniało. Nadszedł moment kiedy Zgorzelcem możemy pochwalić się przed całą Polską. Głosujmy na Zgorzelec!

turniejmiast-300x250

reklama

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.

Wicej informacji o plikach cookies znajdziesz w serwisie http://wszystkoociasteczkach.pl/