Oficjalna strona Urzędu Miasta Zgorzelec

Polish English French German Greek Ukrainian

czech Mapa witryny

bip

Zgorzelec Nowy system gospodarki odpadami

kamery online

Konsultacje społeczne

Zgorzelec zna angielski. Udowodnijmy to! - Wielki Test Języka

plakat14 września o godzinie 11:00 w 76 miastach Polski już po raz trzeci zorganizowana zostanie ogólnopolska impreza edukacyjna - Wielki Test Języka Angielskiego. W tym roku także mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję wziąć udział w tym ciekawym wydarzeniu.


Celem imprezy jest:
•    sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta,
•    przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi,
•    przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta do publicznej wiadomości w mediach,
•    zachęcenie do ustawicznej nauki języka angielskiego.

Impreza ma charakter otwarty i jest całkowicie bezpłatna. Mogą w niej wziąć udział wszyscy chętni, którzy w dniu testu będą mieli ukończone 8 lat. Dla uczestników, którzy uzyskają najlepsze wyniki przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie internetowej www.zgorzelec.znaangielski.pl.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz.

reklama

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.

Wicej informacji o plikach cookies znajdziesz w serwisie http://wszystkoociasteczkach.pl/