Zgorzelec Nowy system gospodarki odpadami

kamery online

Konsultacje społeczne

Kapitalny występ UKS Warrior w Berlinie!

DSC1793-2Świetną formę w międzynarodowym turnieju Berlin Open potwierdzili zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec. Sportowcy z przygranicznego miasta wywalczyli trzy złote medale oraz srebrny i brązowy krążek.

Na pierwszym miejscu uplasował się Filip Olszak, który wygrał pewnie trzy walki. Kadeci również odnotowali udany start - Kacper Witek i Jan Frania - po zaciętych i emocjonujących pojedynkach zdobyli złote medale. W eliminacjach Kamil Iwański pokonał wysoko trzech rywali na punkty. W walce finałowej przegrał nieznacznie z Belgiem ostatecznie zajmując drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium stanął Jerzy Frania, który w półfinale uległ bardziej doświadczonemu reprezentantowi z Hiszpanii.
W turnieju Berlin Open rywalizowało ponad 900 sportowców z 120 klubów z całej Europy.
Jestem zadowolony z doskonałych wyników zawodników klubu. Wiele wygranych walk oraz kolejne zdobyte doświadczenia są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski - podsumował start trener Wojciech Pawłowski.

Źródło: Wojciech Pawłowski UKS Warrior Zgorzelec