Zgorzelec Nowy system gospodarki odpadami

kamery online

Konsultacje społeczne

WYNIKI VIII KOLEJKI ZLF

DSC 0111 editedTrwa świetna passa FC Sety, która objęła samodzielne prowadzenie w tabeli po zwycięstwie nad Bandziorami.
Za nami ósma kolejka XI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Na początek widzowie zgromadzeni na hali przy ul. Maratońskiej obejrzeli dwa jednostronne spotkania, w których Ad Bud Design przełamał się w meczu z Gumisiami wygrywając 10-1, a Wesołe Romki również wysoko pokonały Wodociągi 11-0.

W trzecim meczu mieliśmy już znacznie więcej emocji, i po zaciętym spotkaniu młodzież z Podwórkowego Klubu Sportowego pokonała Amatorów Zawidów 4-3. Czwarty mecz ósmej kolejki, to pojedynek drużyn z czołówki, w którym Fc Seta zwyciężyła niespodziewanie Bandziorów 8-3, a świetne spotkanie w bramce wygranych rozegrał Patryk Lorenc. Dzięki temu zwycięstwu FC Seta samodzielnie przewodzi w tabeli, ponieważ w kolejnym meczu Unital doznał porażki z MOS Korczak 1-4. W ostatnim spotkaniu tego dnia, Ośrodek Kultury z Zawidowa "rozstrzelał" Czarnych Zgorzelec aż 19-2! Na uwagę zasługuje imponujący dorobek bramkowy w tym spotkaniu Radka Sareły, który ustrzelił aż 10 bramek i wysunął się na czoło strzelców obecnych rozgrywek.

Do końca rozgrywek pozostały już tylko 3 kolejki, które zapowiadają się niezmiernie interesująco, ponieważ drużyny walczące o mistrzostwo, będą się mierzyć ze sobą w bezpośrednich meczach. Wciąż zaskakuje FC Seta, którą cechuje zgrany kolektyw oraz odrobina szczęścia, dzięki czemu z kolejki na kolejkę przybliża się do końcowego sukcesu.

Szczegółowe wyniki spotkań oraz "piątka kolejki":
AD BUD DESIGN - GUMISIE    10:1 (2:0)
Bramki: Ruszkiewicz-4, Bystryk P.-2, Latus-2, Szczęsny Bartosz, Szczęsny Patryk oraz Rękas.
WESOŁE ROMKI - WODOCIĄGI    11:0 (5:0)
Bramki: Kotelnicki D.-4, Szal-2, Szakiel-2, Kowal D., Kowalczyk, Pacak-sam.
PODWÓRKOWY KS - AMATORZY ZAWIDÓW    4:3 (1:1)
Bramki: Chojnacki, Jaśkiewicz D., Sieczko, Bogdaniec oraz Romańczuk-2, Michalkiewicz.
BANDZIORY - FC SETA     3:8  (1:2)
Bramki: Machowski-2, Chomutowski oraz Lenik-3, Skadorwa-2, Kurianowicz-2, Burdejski.
MOS KORCZAK - UNITAL     4:1 (3:1)
Bramki: Kościuk-2, Witowski, Łuszczyk oraz Jaworski.
CZARNI ZGORZELEC - OŚRODEK KULTURY ZAWIDÓW     2:19 (1:7)
Bramki: Maliwiecki-2 oraz Sareło R.-10, Podwalny-4, Tkaczyk-3, Wolanin-2.

Piątka VIII kolejki:
Lorenc Patryk (Fc Seta), Kościuk Paweł (MOS Korczak) - najlepszy zawodnik, Sareło Radosław (Ośrodek Kultury Zawidów), Chojnacki Oskar (Podwórkowy KS), Ruszkiewicz Sebastian (Ad Bud Design).

Na IX kolejkę ZLF zapraszamy już za tydzień w niedzielę 11.02.2018r. od godz. 13:00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.
Wszystkie informacje oraz wyniki ZLF dostępne na Zinfo (zakładka FUTSAL) oraz na www.futsal-zgorzelec.pl, zapraszamy.

Źródło: Bartłomiej Ćwiok